تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

مطب نگین شرق بارائه خدمات زیبایی به عنوان بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران شناخته شود. این کلینیک با کادر پزشکی حرفه ای خود بالغ برپنج سال است که به فعالیت حرفه ای در زمینه زیبایی ادامه می دهد.و توانسته با بهره گیری از دستگاه ها و روش های بروز و مدرن چین و چروک و خطوط روی پوست شما را از بین ببرد و پوستی صاف را به شما هدیه دهد.

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

 

ادرس کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، روبرو بانک ملی شعبه هرمز، پلاک۷۲ ، طبقه سوم واحد۵
تلفن ثابت : 02176704705  , 02176704706

تلفن همراه :  09101524703

برای پیدا کردن ماهرترین متخصصین پوست، مو و زیبایی برای تزریق ژل و راهنمایی متخصص می توانید به وب سایت کلینیک لیزر و زیبایی در شرق تهران مراجعه کنید. به غیر از نوبت دهی حضوری، مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصصان نیز امکان پذیر است.

قبل از این که به موضوع تزریق ژل و بوتاکس و نخوه انجام آن بپردازیم باید بدانیم که یک کلینیک تزریق ژل و بوتاکس باید دارای چه ویژگی هایی باشد :

ویژگی های یک کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

 • تخصص و تجربه پرسنل و متخصصان
 • ارتباط و روابط  دوستانه با زیبا جویان
 • مشاوره قبل از انجام عمل و راهنمایی کامل زیباجویان در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران
 • بهداشت و استریلیزاسیون محل کار  و دستگاه ها و سایل پزشکی
 • استفاده از محصولات با برند اصلی و با کیفیت
 • قابلیت دسترسی اسان به مطب  از طریق  مترو ،اتوبوس و بی ار تی و همچنین  نزدیکی به پارکینگ و فضاهای عمومی
 • قیمت منصفانه در ارائه خدمات

»» بهترین دکتر بوتاکس در تهرانپارس

کاربرد تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

 

کاربرد ژل های تزریقی

کاربرد تزریق ژل در شرق تهران

تزریق ژل لب :

انواع تزریق ژل لب

بزرگ کردن لب و تزریق ژل لب روش های محبوبی برای تقویت لب ها هستند. اثرات حجم دهنده ژل لب معمولاً حدود 6 ماه طول می کشد و پس از آن ممکن است نیاز به تزریق مجدد باشد. تزریق ژل لب برای افرادی با لب های نازک یا عدم تقارن در ناحیه لب مناسب است. تکنیک ها و مدل های مختلفی برای تزریق ژل لب موجود است، از جمله:

 •  ژل لب قلوه ای
 •  ژل لب روسی
 •  ژل لب عروسکی

»»  تزریق ژل لب در شرق تهران

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران تحت عنوان مطب نگین شرق با داشتن کادری متخصص آن چرا را که شما انتظار دارید را به شما ارائه می دهد.

 ژل گونه:

تزریق ژل گونه در شرق تهران

تزریق ژل گونه و صورت برای بلند کردن استخوان گونه، افزایش ظاهر، افزایش حجم صورت و صاف کردن خطوط و چین و چروک صورت استفاده می شود.

ژل سینه:

تزریق ژل سینه در شرق تهران

از تزریق ژل برای لیفت سینه و بهبود بافت پوست نواحی سینه و گردن استفاده می شود.

 ژل باسن:

تزریق ژل باسن در شرق تهران

تزریق ژل می تواند برای افزایش حجم و بهبود ظاهر باسن در روشی به نام لیفت باسن استفاده شود.

ژل ران و ساق پا:

تزریق ژل دست و پا در شرق تهران

تزریق ژل در ناحیه ران می تواند به رفع افتادگی پوست و کاهش چین و چروک کمک کند. تزریق ژل به مچ پا می تواند ظاهر ساق را بهبود بخشد. این روش در درمان و کاهش سلولیت نیز موثر است.

ژل زیر چشم:

تزریق ژل زیر چشم در شرق تهران

تزریق ژل زیر چشم روشی رایج برای کاهش گودی و تیرگی در آن ناحیه است.

ژل بینی:

تزریق ژل بینی در شرق تهران

تزریق ژل بینی برای اصلاح عیوب بینی مانند بیرون زدگی تیغه بینی، عدم تقارن یا افتادگی بینی استفاده می شود.

ژل چانه:

تزریق ژل چانه در شرق تهران

تزریق ژل چانه، اگرچه به اندازه تزریق ژل لب و گونه محبوب نیست، می تواند چانه و خط فک را بهبود بخشد.

 تزریق ژل ناحیه تناسلی:

تزریق ژل ناحیه تناسلی در شرق تهران

گاهی اوقات از تزریق ژل در ناحیه تناسلی، به ویژه در لابیا مینور، برای رفع چین و چروک و تیرگی استفاده می شود.

تزریق بوتاکس در شرق تهران  و کاربردهای آن

تزریق بوتاکس یک روش غیرجراحی محبوب برای جوانسازی پوست و کاهش چین و چروک صورت است که طرفداران زیادی را در بین افرادی که به دنبال زیبایی صورت هستند به خود جذب کرده است.

این روش زیبایی معمولا برای هدف قرار دادن چین و چروک روی پیشانی، دور چشم، گونه ها، لب ها، گردن و خطوط خنده استفاده می شود. درمان بوتاکس علاوه بر فواید زیبایی، در کاربردهای پزشکی مختلفی مانند رفع اسپاسم گردن، اسپاسم چشم (بلفارواسپاسم)، استرابیسم (انحراف چشم)، میگرن، اختلالات حرکتی، هیپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد)، سیالوره (بزاق بیش از حد) استفاده می شود. ، مدیریت درد، دیستونی (انقباضات غیر ارادی عضلانی) و سایر شرایط پزشکی.

 

کاربرد تزریق بوتاکس در شرق تهران

بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس برای پیشانی یک گزینه درمانی محبوب برای رفع چین و چروک پیشانی است. این روش صاف کردن خطوط افقی روی پیشانی و خطوط عمودی بین ابروها (خط اخم) را با شل کردن عضلات زیرین مسئول این چین‌ها هدف قرار می‌دهد. بوتاکس با فلج کردن موقت این ماهیچه ها به طور موثر چین و چروک ها را برای چندین ماه کاهش می دهد.

»» تزریق بوتاکس پیشانی در شرق تهران

بوتاکس دور چشم

بوتاکس دور چشم در شرق تهران

استفاده از بوتاکس دور چشم یک کاربرد مورد تایید FDA برای درمان بوتاکس است. این روش با استفاده از تزریق بوتاکس کاهش چین و چروک و خطوط ریز اطراف چشم را که معمولاً به عنوان خط خنده یا پای کلاغی شناخته می شود را هدف قرار می دهد.

بوتاکس لب

بوتاکس لب در شرق تهران

بوتاکس لب یک عمل سرپایی سریع است که معمولاً بیش از 15 دقیقه طول نمی کشد. علاوه بر کاهش خطوط و چین و چروک لب، افراد می توانند بوتاکس لب را با تزریق فیلر لب ترکیب کنند تا حجم لب را در همان جلسه افزایش دهند.

اصلاح لبخند با بوتاکس

اصلاح لبخند با بوتاکس در شرق تهران

اصلاح لبخند لثه ای با استفاده از بوتاکس روشی است که با هدف رسیدگی به نمایان شدن بیش از حد بافت بالای لثه هنگام لبخند زدن، که ممکن است بر زیبایی کلی لبخند تأثیر بگذارد، است. با تزریق استراتژیک بوتاکس به ماهیچه هایی که در هنگام لبخند زدن لب بالایی را بالا می برند، هدف این درمان شل کردن این عضلات و کاهش فعالیت آنها است.

تزریق بوتاکس چانه

بوتاکس چانه در شرق تهران

تزریق بوتاکس در ناحیه چانه و فک یک روش ساده و مختصر است. پس از تجویز سم بوتولینوم، افراد ممکن است احساس سوزش خفیفی یا بی حسی در محل تزریق داشته باشند. به طور معمول چند روز طول می کشد تا اثرات کامل بوتاکس بر روی چانه آشکار شود.

 

میزان ماندگاری و دوام ژل تزریقی در شرق تهران

 

دوام تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران بسته به محصول خاص مورد استفاده، ناحیه درمان و عوامل فردی متفاوت است. به طور کلی، ژل های متراکم تر که عمیق تر تزریق می شوند، ماندگاری بیشتری دارند. کوتاه ترین مدت معمولاً مربوط به ژل های هیالورونیک اسید است که معمولاً برای اولین بار تزریق ژل توصیه می شود و معمولاً بین 6 تا 18 ماه دوام می آورد.

طول عمر ژل نیز بسته به ناحیه تزریق می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، تزریق ژل در لب‌ها در مقایسه با تزریق در بینی، سریع‌تر از بین می‌رود. برخی از ژل های اسید هیالورونیک، مانند VOLUMA، برای ارائه نتایج طولانی تری فرموله شده اند و ممکن است به مناطق خاصی مانند گونه ها محدود شوند.

مراحل انجام تزریق ژل

مراحل انجام تزریق ژل می تواند بسته به ژل خاص و ناحیه درمان متفاوت باشد. با این حال، در اینجا یک طرح کلی از روند وجود دارد:

 

 •  با یک متخصص پوست یا متخصص واجد شرایط مشورت خواهید کرد. در طی این مشاوره، سابقه پزشکی شما بررسی می شود و ناحیه درمان برای تعیین ژل و تکنیک تزریق مناسب ارزیابی می شود.
 • قبل از شروع تزریق، ناحیه درمان به طور کامل تمیز و ضد عفونی می شود تا خطر عفونت به حداقل برسد.
 • بسته به حساسیت ناحیه درمان و ترجیحات شما، پزشک ممکن است استفاده از یک بی حس کننده موضعی را برای بی حس کردن ناحیه و کاهش درد در حین تزریق توصیه کند.
 • پس از آماده سازی و بیهوشی مناسب ناحیه، متخصص تزریق را ادامه خواهد داد.  مقدار و عمق تزریق به اهداف درمانی خاص و توصیه های پزشک بستگی دارد.

مراقبت های پس از تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

 

 1.  استفاده از کیسه های یخ برای کاهش تورم
 2. اجتناب از لمس یا فشار بیش از حد به ناحیه تحت درمان
 3.  اجتناب از فعالیت های شدید برای مدت زمان معین باشد.
 4. پیروی از این دستورالعمل ها می تواند به بهینه سازی نتایج و به حداقل رساندن هرگونه عوارض جانبی بالقوه کمک کند.

عوارض بعد از عمل تزریق ژل

در اینجا برخی از عوارض جانبی بالقوه و عوارضی که ممکن است رخ دهد آورده شده است:

 •  مشکلات پوستی: خارش، ضایعات پوستی 
 • قرمزی، کبودی، خونریزی یا تورم
 •  ظاهر نامطلوب مثل عدم تقارن و برامدگی بیش از حد
 •  آسیب و عفونت پوست در صورت تزریق نامناسب
 •  برآمدگی زیر جلدی
 •  ترکیدن ژل در موارد بسیار نادر

توجه به این نکته ضروری است که خطرات و عوارض ناشی از تزریق ژل را می توان با انتخاب یک متخصص واجد شرایط، پیروی از تکنیک های مناسب تزریق و حفظ مراقبت های خوب پس از تزریق به حداقل رساند. اگر بعد از عمل هر گونه علائم یا عارضه نگران کننده ای را تجربه کردید، مهم است که فورا به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

همیشه با یک متخصص پوست یا متخصص واجد شرایط مشورت کنید تا در مورد خطرات احتمالی، مزایا و ملاحظات خاص مربوط به تزریق ژل قبل از اقدام به عمل صحبت کنید.

هزینه تزریق ژل در شرق تهران

. هزینه تزریق ژل بر اساس عوامل مختلف می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. در اینجا برخی از عوامل کلیدی که می توانند بر قیمت گذاری تأثیر بگذارند آورده شده است:

 •  تجربه و موقعیت متخصص: تخصص و شهرت متخصص و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک می تواند بر هزینه تزریق ژل تأثیر بگذارد.
 • منطقه تحت درمان: اندازه و پیچیدگی منطقه تحت درمان در تعیین هزینه نقش دارد. نواحی کوچکتر مانند لب ها ممکن است به ژل کمتری نیاز داشته باشند
 • نوع ژل: انواع ژل ها هزینه های متفاوتی دارند.
 • مقدار ژل استفاده شده: مقدار ژل استفاده شده در طول عمل می تواند بر هزینه کلی تأثیر بگذارد. بسته به اهداف درمانی خاص و نتیجه مطلوب، مقدار ژل مورد نیاز می تواند متفاوت باشد و منجر به قیمت گذاری متفاوتی شود.

هزینه بوتاکس در شرق تهران

عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس عبارتند از: اندازه و عمق ناحیه درمان، تعداد واحدهای مورد نیاز، برند انتخابی (مانند مقرون به صرفه بودن بوتاکس ایرانی به دلیل تولید داخلی) و تخصص متخصص تزریق. مراقب مارک های تقلبی باشید و با انتخاب یک پزشک معتبر و با تجربه برای عمل خود ایمنی را در اولویت قرار دهید.

 

چه افرادی برای تزریق ژل مناسبترند؟

افرادی که می خواهند چین چروک موجد در پوست خود را از بین ببرند که معمولا بالای 40 سال سن دارند.

افرادی که ناحیه ای از صورت یا بدنشان عدم تقارن دارد و و با تزریق قصد دارند این مشکل را رفع کنند.

اشخاصی که به دنبال از بین بردن ناهمواری های صورت و بدن خود هستند

مدت زمان تاثیر ژل

نتایج فوری تزریق ژل ممکن است تحت تأثیر تورم و کبودی باشد که ممکن است چند روز طول بکشد تا کاهش یابد. با برطرف شدن تورم و کبودی، اثرات کامل تزریق ژل آشکارتر می شود و نتیجه مطلوب اغلب بهبود می یابد.

فرآیند تولید کلاژن فوری نیست و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. زمان لازم است تا بدن به تزریق ژل پاسخ دهد و سنتز کلاژن را آغاز کند. فرآیند کلاژن سازی طی یک دوره چند ماهه ادامه می یابد زیرا مکانیسم های بهبود طبیعی و بازسازی بدن انجام می شود.

با افزایش تولید کلاژن، پوست ممکن است صاف تر، محکم تر و جوان تر شود. این بهبود تدریجی در بافت و ظاهر پوست اغلب در ماه‌های بعد از تزریق ژل مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

ژل موقت یا دائمی ، کدام بهتر است ؟

 

ژل موقت

 • مناسب افرادی است که به تازگی تزریق ژل انجام می دهند
 • مدت زمان دوام ان بین 6 ماه تا یکسال است
 • در صورت نارضایتی امکان برگشت پذیری دارد
 • عوارض کمتری دارد.

ژل دائمی

 • ماندگاری طولانی تری دارد.
 • با ارزیابی دقیق و مشاوره با متخصص اقدام به تزریق می شود.
 • عوارض احتمالی ان بیشتر است.

کلینیک لیزر و زیبایی در شرق تهران با عنوان مطب نگین شزق آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هموطن می باشد.

اگر نگرانی خاصی در مورد آلرژی یا حساسیت دارید، توصیه می شود با یک متخصص پوست یا آلرژیست مشورت کنید که می تواند بر اساس سابقه پزشکی شما مشاوره شخصی ارائه دهد و به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد تزریق ژل کمک کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا