تزریق بوتاکس پیشانی در شرق تهران

تزریق بوتاکس پیشانی در شرق تهران

روش های زیبایی تزریقی مانند بوتاکس معمولا برای رفع چین و چروک پیشانی، دور چشم و صورت استفاده می شود.به عنوان بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران افتخار خدمت رسانی به شما زیبا جویان شرق تهران را داریم. بوتاکس حاوی سم بوتولینوم است که با فلج موقت عضلات صورت عمل می کند. این عمل مسدود کننده با برهم زدن ارتباط بین اعصاب و عضلات، حرکت عضلات را مهار می کند. هنگامی که بوتاکس به عضلات پیشانی تزریق می شود، انقباض عضلانی را کاهش می دهد و منجر به کاهش چین و چروک در آن ناحیه می شود.

کاربرد بوتاکس پیشانی در شرق تهران

بوتاکس پیشانی یک درمان زیبایی محبوب است که برای رفع علائم پیری در ناحیه پیشانی و چشم استفاده می شود. کاربردهای رایج بوتاکس پیشانی شامل

 • کاهش چین و چروک های افقی و عمودی روی پیشانی
 • درمان چین و چروک صورت
 • جلوگیری از ایجاد چین و چروک های جدید و رفع خطوط عمودی چروکی بین ابروها
 • اصلاح و فرم دادن به ابروها را ارائه می دهد.

بوتاکس خط اخم پیشانی

بوتاکس روشی موثر برای کاهش خطوط اخم و از بین بردن چین و چروک پیشانی است. خطوط اخم که بین ابروها و قسمت بالایی بینی ظاهر می شوند، معمولاً ماهیتی عمودی دارند. با تزریق بوتاکس به عضله پشت ابرو، انقباض عضلانی به حداقل می رسد و در نتیجه خطوط اخم نرم تر و کمتر دیده می شود. این رویکرد می تواند به طور موقت ظاهر اخم روی پیشانی و صورت را کاهش دهد و حالت چهره را جوان تر و آرام تر کند.

بوتاکس چین و چروک پیشانی

بوتاکس پیشانی یک کاربرد محبوب بوتاکس است که به دلیل کاهش چین و چروک در ناحیه پیشانی شناخته شده است. این تکنیک به طور موثر چین و چروک های افقی و عمودی روی پیشانی و بین ابروها را هدف قرار می دهد و در نتیجه ظاهری صاف تر و جوان تر ایجاد می کند. علاوه بر این، بوتاکس پیشانی می تواند اثر لیفتینگ روی پیشانی و ابروها ایجاد کند

بوتاکس پیشانی بانوان

این روش با کاهش انقباض عضلات پیشانی، چین و چروک های مرتبط با افزایش سن و انقباضات عضلانی پیشانی را کاهش می دهد.

بوتاکس پیشانی آقایان

درمان بوتاکس به زنان محدود نمی شود. مردان نیز می توانند از این روش برای کاهش و از بین بردن چین و چروک های ناشی از افزایش سن از جمله خطوط اخم و خطوط خنده در پیشانی، اطراف چشم و بین ابروها بهره مند شوند.

روش انجام بوتاکس پیشانی

برای این روش، مشورت با پزشک متخصص بسیار مهم است. پس از معاینه اولیه و تعیین دوز، پزشک یک کرم بی حس کننده را روی نواحی مورد نظر روی پیشانی، بین ابروها و اطراف چشم استفاده می کند. تقریباً 15 تا 20 دقیقه طول می کشد تا بیهوشی مؤثر واقع شود. پس از آن، پزشک صورت را با یک پد استریل علامت گذاری می کند و نقاط تزریق را مشخص می کند. در نهایت، پزشک دوز لازم بوتاکس را با استفاده از سوزن های تخصصی و فوق نازک تجویز می کند.

»» کلینیک لیزر و زیبایی در شرق تهران

 

مزایای بوتاکس پیشانی

این روش که به عنوان برترین روش غیرجراحی جهان برای از بین بردن خطوط اخم و پیشانی در نظر گرفته می شود، فواید بی شماری از جمله کاهش چین و چروک با به حداقل رساندن انقباضات عضلات پیشانی، کاهش خطوط اخم و خنده، ارائه نتایج سریع در عرض چند روز تا یک هفته پس از درمان دارد. بدون نیاز به برش یا جراحی، دوره نقاهت کوتاه و خطر کم عفونت و خونریزی.

کاندیدای مناسب برای بوتاکس پیشانی

این تکنیک علاوه بر کاهش چین و چروک های پیشانی، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از عمیق شدن چین و چروک های ریز عمل می کند. کاندیدهای ایده آل برای این روش شامل افراد بالای 18 سال، افرادی که در اواخر 20 سالگی و اوایل 30 سالگی هستند، افرادی با چین و چروک ها و خطوط متعدد در ناحیه پیشانی و افرادی که از سلامت کلی خوبی برخوردار هستند، هستند.

افراد نامناسب برای بوتاکس پیشانی

در حالی که این روش غیرتهاجمی معمولا دارای حداقل عوارض جانبی است، ممکن است برای همه مناسب نباشد. افرادی که باید از این روش خودداری کنند عبارتند از کسانی که به بوتاکس حساسیت دارند، زنان باردار یا شیرده، افراد مبتلا به اختلالات عصبی یا عضلانی، و کسانی که PMS یا قاعدگی را تجربه می کنند.

ماندگاری بوتاکس پیشانی در شرق تهران

در حالی که طول عمر این روش در بین افراد متفاوت است، معمولا نتایجی را ارائه می دهد که تقریباً 6 ماه طول می کشد.

اثر بوتاکس بعد از چند روز مشهود است؟

در حالی که بوتاکس معمولاً طی یک تا چهار روز پس از تزریق شروع به تجلی تدریجی می کند، در واقع بلافاصله پس از ورود به بدن اثرات خود را آغاز می کند. تأثیر نهایی بوتاکس پیشانی و نتایج نهایی تحت تأثیر عواملی مانند زیبایی مورد نظر فرد، شیوه زندگی پس از تزریق، روال مراقبت و سایر عوامل مرتبط است. به طور معمول، اثرات و نتایج کامل این روش بین 10 تا 14 روز پس از تزریق قابل توجه است.

نکات مهم قبل از انجام بوتاکس پیشانی در شرق تهران

اگر به بوتاکس پیشانی فکر می کنید، ضروری است که با رعایت این نکات کلیدی به اندازه کافی آماده شوید: برای درک مزایا، خطرات و نتایج بالقوه این عمل

 • با بهترین دکتر بوتاکس در تهرانپارس مشورت کنید.
 • قبل از انجام بوتاکس با روش و فرآیند بوتاکس آشنا شوید.
 • حداقل سه روز قبل و در طول دوره قاعدگی خود از انجام بوتاکس خودداری کنید.
 • از مصرف داروهای ضد التهابی مانند آسپرین یا استامینوفن سه روز تا یک هفته قبل از قرار ملاقات بوتاکس خودداری کنید.

مراقبت های بعد از بوتاکس پیشانی در شرق تهران

مراقبت مناسب پیروی از این تکنیک برای دستیابی به نتایج بهینه، افزایش طول عمر اثرات بوتاکس و به حداقل رساندن خطرات و عوارض احتمالی بسیار مهم است. پس از انجام عمل، توصیه می شود :

 • از اعمال فشار یا تماس مستقیم با محل های تزریق خودداری شود.
 •  تا 48 ساعت پس از درمان از استفاده از حمام داغ، سونا یا جکوزی خودداری کنید. با استفاده از محصولات مرطوب کننده و ضد آفتاب سلامت پوست را حفظ کنید. در صورت کبودی یا ناراحتی، از کمپرس سرد استفاده کنید
 • حداقل به مدت 48 ساعت از استفاده از محصولات آرایشی بر روی نواحی تحت درمان خودداری کنید.
 • پس از درمان بوتاکس روی پیشانی و اطراف چشم، از فعالیت‌های فیزیکی شدید و ورزش‌هایی که فشار یا تنش ایجاد می‌کنند، خودداری کنید.

 

عوارض احتمالی بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی معمولا به عنوان یک روش ایمن و غیر جراحی برای کاهش چین و چروک پیشانی استفاده می شود. با این حال، مانند هر روش دیگری، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد.

عوارض جانبی رایج عبارتند از:

درد، کبودی و تغییر رنگ پوست در محل تزریق

سردرد، خشکی پوست، آکنه، انتشار بوتاکس، مشکلات تنفسی یا بلع، مشکلات بینایی، مشکلات قلبی، احساس لرزش، خشکی چشم، تورم و قرمزی موقت و ناهنجاری‌های ظاهری مانند عدم تقارن ابرو است.

اگر قصد بوتاکس پیشانی را دارید و در مورد عوارض جانبی آن نگرانی دارید، از متخصص تزریق بوتاکس مشاوره بگیرید.

تورم پیشانی پس از بوتاکس را می توان با کمپرس یخ، کرم های ضد التهاب، استراحت و اجتناب از آسپرین و داروهای ضد التهاب کاهش داد. درد و سنگینی موقت پیشانی یک اتفاق طبیعی است که معمولاً طی چند روز پس از تزریق فروکش می‌کند. خارش و سردرد نیز ممکن است ایجاد شود اما معمولاً خود به خود برطرف می شود. درخشش پیشانی ناشی از کاهش فعالیت عضلانی و تغییر جریان خون موقتی و خودبه‌خود برطرف می‌شود.

در حالی که هیچ مدرکی مبنی بر انتقال سم بوتولینوم از طریق شیر مادر وجود ندارد، برخی از زنان ترجیح می دهند تا 48 ساعت پس از تزریق بوتاکس از شیردهی خودداری کنند. برای کسانی که در دوران شیردهی به دنبال بوتاکس پیشانی هستند، مشاوره با پزشک متخصص توصیه می شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا